Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kartla sinema biletine özel %50 indirim kampanyası 14-31 Aralık 2019

  • 14 Aralık 2019
Maximum kartla sinema biletine özel %50 indirim kampanyası 14-31 Aralık 2019

Maximum kredi kartınızla Cinemaximum sinema salonlarında 12:30’a kadar başlayan tüm seanslarda biletleri anında %50 indirimli satın alabileceksiniz. Kampanya 14-31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Türkiye’nin en büyük sinema zinciri Cinemaximum’larda İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınız, MaxiPara kartlar ve Bankamatik Kartınızla kampanyadan yararlanabilirsiniz. Üstelik bu uygulamadan kampanya süresi boyunca IMAX ve IMAX 3D gösterimler de dahil olmak üzere dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, biletinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınız, MaxiPara kartınız veya Bankamatik Kartınızla Maximum Mobil’den, Cinemaximum gişelerinden, Cinemaximum uygulamasından ya da Cinemaximum.com.tr’den almak…

Kampanya Ayrıntıları
1. Kampanya, 31 Aralık 2019’a kadar geçerlidir.
2. Kampanya her gün saat 12:30’a kadar (12:30 dahil) başlayan tüm seanslarda, Cinemaximum gişelerinden, Cinemaximum uygulamasından, Cinemaximum.com.tr’den veya Maximum Mobil uygulaması ile bilet alınması durumunda geçerlidir. Saat 00:00’dan sonraki gece yarısı seansları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
3. Yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartları ya da MaxiPara Kartlar ile satın alınacak biletlerde %50 MaxiPuan kazanabilirsiniz.
4. Kampanyadan Maximum Kartınızın yanısıra, Maximiles, MercedesCard ve İş’te Üniversiteli kredi kartlarınız ile de yararlanabilirsiniz.
5. Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartları, Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.
6. Cinemaximum gişeleri dışında (Çağrı Merkezi, Kiosk vb.) alternatif kanallardan alacağınız biletlerde Cinemaximum liste satış fiyatları geçerli olacaktır.
7. Kampanyaya IMAX, IMAX 3D ve CGV ARTHOUSE film gösterimleri de dahil olup, VIP salon, 4DX, 4DX 3D, D-BOX, Starium, Tempur, Screenx, Skybox, Sky Auditorium, Premium Salon ve Gold Class salon gösterimleri hariçtir.
8. 3D ve IMAX 3D filmlerde kullanılan gözlük bedeli işletme tarafından ayrıca ücretlendirilmekte olup, gözlük bedeli üzerinden %50 MaxiPuan kazanılamamaktadır.
9. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir harcama önkoşulu ya da kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır.
10. Kampanya kapsamında alınacak biletler hiçbir şekilde ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir.
11. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
12. Kampanya şartlarına uygun sinema bileti alımında bilet tutarının %50’si kadar MaxiPuan işlem yapılan karta yüklenecektir. Satın alınan biletin iade edilmesi durumunda, ilgili MaxiPuan geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. AY dedi ki:

    işbankasında yenıyıl kampanyası var..

BİR YORUM YAZ