Maximum kredi kartı 23 Nisan kampanyası 23 TL hediye

  • 15 Nisan 2017
Maximum kredi kartı 23 Nisan kampanyası 23 TL hediye

Maximum kredi kartı sahipleri 23 Nisan 2017 ulusal egemenlik ve çocuk bayramına özel kampanyada oyuncak sektöründeki üye iş yerlerinden yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde 23 TL değerinde maxi puan kazanacak.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyaya yalnızca  Cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.
2) Kampanya oyuncak sektöründe faaliyet gösteren Maximum üye işyerlerinde geçerlidir.
2) Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Kampanyadan bir defa faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında tek seferde yapacağınız en yüksek tutarlı işleminiz üzerinden azami 23 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.
3) Maximum Mobil’den kazanılacak 23 TL MaxiPuan yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı sahipleri için geçerlidir.
4) Kazanılan Maxipuan’larınız kampanyanın sona ermesini takiben 10 iş günü içinde kampanyada kullandığınız kartınıza yansıtılacaktır.
5) Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 23 Mayıs 2017 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 24 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
6) Bankamatik Kartlar kampanyaya dahildir.
7) Kampanyaya Maximum özellikli kredi kartları, MercedesCard ve Maximiles dahildir. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
8) Maximiles ile kazanacağınız MaxiPuan’lar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
9) Maximiles’ınıza yüklenen MaxiPuan’ları Maximiles’ınızla kullanabilirsiniz.
10)İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ