Maximum kredi kartı 8 Marta özel 4 kat puan kampanyası

 • 08 Mart 2011
Maximum kredi kartı 8 Marta özel 4 kat puan kampanyası

Maximum kredi kartı sahipleri 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel Maximum Kart’ınızla yapacakları tüm alışverişlerde 4 kat ekstra Maxipuan kazanıyor.

 1. Kampanya 8 Mart 2011 tarihinde asıl kart hamili kadın müşterilerimiz tarafından gerçekleştirilen alışverişleri kapsamaktadır.
 2. Kampanyaya yurtiçi ve yurtdışındaki tüm alışverişler dahildir.
 3. Kampanya kapsamında Maximum Kredi Kartı ve Maximiles ile yapılan alışverişlerden kazanılan MaxiPuanların 4 katı ilave olarak hediye edilecektir.
 4. Kampanyadan ilave MaxiPuan kazanabilmek için kampanya günü yapılan alışverişlerden MaxiPuan kazanılmış olması gerekmektedir.
 5. Hediye MaxiPuan tutarları, 15 Mart 2011 tarihinde yüklenecektir.
 6. Kampanya kapsamında kazanılacak ilave MaxiPuan tutarı 20 TL ile sınırlıdır.
 7. Kampanya süresince yapılacak alışveriş tutarları, müşteri numarasına bağlı tüm kredi kartları ile yapılan alışverişleri içerecektir.
 8. Kampanyaya Şirket kredi kartları, Bayi kartlar, ve Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler dahil edilmeyecektir.
 9. Kampanya gününden önce yapılan taksitli işlemlerin kampanya gününe yansıyan taksit tutarları harcama toplamına dahil edilmeyecek, kampanya gününde yapılan taksitli alışverişler toplam tutar üzerinden kampanyaya dahil edilecektir.
 10. Hediye MaxiPuanlar en son kullanılan karta yüklenecektir.
 11. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılabilecektir.
 12. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve avans kapatmakta kullanılmayacaktır.
 13. Nakit çekim, faiz ve komisyonlar ile MaxiPuan bozdurarak yapılan alışveriş işlemleri alışveriş tutarı hesaplarına dahil edilmeyecektir.
 14. İade, iptal veya itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler de alışveriş tutarına dahil edilmeyecektir.
 15. Tüm kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler alışveriş toplamı hesaplamalarına dahil edilmeyecektir.
 16. Kampanyaya Ziraat Bankası Maximum Kartlar dahildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.