Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kredi kartı akaryakıt kampanyası 1-31 Mayıs 2021

  • 02 Mayıs 2021
Maximum kredi kartı akaryakıt kampanyası 1-31 Mayıs 2021

Maximum kredi kartı sahiplerine özel yeni akaryakıt kampanyası kapsamında maximum mobil araçta ödeme uygulamasına dahil olan akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri her ödemede 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız.

Kampanya 1-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyadan faydalanmak için yakıt alışverişlerinizin Maximum Mobil Araçta Öde uygulamasına dahil akaryakıt istasyonlarından Maximum Mobil içinde yer alan Petrol Ofisi, Opet, Aytemiz, Lukoil Doldurgeç Araçta Öde menüsü üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyadan her gün 1 defa faydalanabilirsiniz. Aynı gün içinde 150 TL ve üzeri birden fazla akaryakıt alışverişiniz olması halinde ilk alışverişiniz için ödül kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Maximum Mobil’deki Yemeksepeti, Market alışverişi, Gördüm Aldım ve Araçta Öde menülerinden yapılacak işlemlerde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 4 Haziran 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 14 Haziran 2021(bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ