Maximum kredi kartı ile market harcamanıza 20 TL hediye

  • 02 Mart 2018
Maximum kredi kartı ile market harcamanıza 20 TL hediye

Maximum kredi kartından yeni market kampanyası kapsamında bu hafta sonu 2-4 Mart 2018 tarihleri arasında farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri 2 adet harcamanıza 20 TL değerinde maxi puan hediye edilecek. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

 

Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.

Ödül kullanımı: Maxi Puanlarınız 09 Mart 2018 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. Maxi Puanların son kullanma tarihi 19 Mart 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL Maxi Puan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kış saati uygulaması nedeniyle K.K.T.C. Şubelerimizin kredi kartı müşterileri için puan kullanım süresi 19.03.2018 saat 23:00’te sona erecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.