Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kredi kartı ile mobil ödemede 40 TL hediye 1-20 Kasım 2019

  • 01 Kasım 2019
Maximum kredi kartı ile mobil ödemede 40 TL hediye 1-20 Kasım 2019

Maximum kredi kartı sahiplerine özel yeni mobil ödeme kampanyası kapsamında 40 TL değerinde maxi puan hediye edilecek. Kampanya 1-20 Kasım 2019 tarihleri arasında Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız günlük her 20 TL ve üzeri harcamada 2 TL olmak üzere toplamda 40 TL kazanacaksınız.

Mobil ödeme sadece android cep telefonları ile yapılmaktadır. Kampanyalar menüsünden katılarak NFC ayarınızı açarak mobil ödeme yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. İş Bankası Maximum özellikli temassız kredi kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil olmayıp, yalnızca Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemleri dahildir. Kampanya kapsamında, tek seferde 20 TL ve üzeri gerçekleştirilecek mobil ödeme işlemlerinden her gün 2 TL, toplamda ise 40 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya kapsamında yalnızca tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilen 20 TL ve üzeri mobil ödemelerde  MaxiPuan kazanılabilecek olup, kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 40 TL’dir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 26 Kasım 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 7 Aralık 2019 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ