Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kredi kartı mobil ödeme kampanyası Ağustos 2022

  • 01 Ağustos 2022
Maximum kredi kartı mobil ödeme kampanyası Ağustos 2022

Maximum kredi kartı her ay düzenlenen mobil ödeme kampanyası kapsamında 150 TL ve üzeri her işlemde %3 olmak üzere toplamda 100 TL maxi puan hediye edecek. Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Android cep telefonu nfc ayarlarından maximum kartınızı seçerek mobil ödeme yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,
Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 05 Eylül 2022 tarihinde son kullanılan kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ekim 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
Ek koşullar: Temassız özellikli İş Bankası kartları ile gerçekleştirilen temassız ödeme işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Mobil ödeme işlemleri temassız özellikli olsun veya olmasın bireysel özellikli tüm İş Bankası kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar ile Maximum Mobil uygulaması üzerinden şifre tuşlamaya gerek olmaksızın temassız olarak yapılabilmektedir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ