Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kredi kartından temassız kampanyası 7-24 Ağustos 2019

  • 07 Ağustos 2019
Maximum kredi kartından temassız kampanyası 7-24 Ağustos 2019

Maximum kredi kartı sahiplerine özel temassız ödeme kampanyası kapsamında yağacağınız 50 TL ve üzeri 5 adet temassız ödemede 25 TL, 10 adet temassız ödemede 50 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanyaya maximum mobil uygulamasından katılıp temassız kredi kartınızla ödeme yapmaya başlayabilirsiniz.

Temassız kampanyası 7-24 Ağustos 2019 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli temassız asıl ve ek kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Privia Kredi Kartı)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartı, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya yalnızca İş Bankası Maximum özellikli temassız kredi kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri dahil olup, Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Kampanya kapsamında MaxiPuan kazanabilmek için temassız ödeme işlemlerinin tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında yalnızca tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilen 5. veya 10. temassız ödeme işleminde MaxiPuan kazanılabilecek olup, kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 50 TL’dir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 29 Ağustos 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 8 Eylül 2019 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Yükleme anında Maximum Kart’ınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ