Maximum market kampanyası 24-26 Kasım 2017

  • 24 Kasım 2017
Maximum market kampanyası 24-26 Kasım 2017

Maximum kredi kartınızla bu hafta sonu 24-26 Kasım 2017 tarihleri arasında ÜYE marketlerden farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 2. harcamanızda 15 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

 Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.

Ödül kullanımı: Maxi Puanlarınız 01 Aralık 2017 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. Maxi Puanların son kullanma tarihi 12 Aralık 2017 (bu tarih dahil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL Maxi Puan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin  alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kış saati uygulaması nedeniyle K.K.T.C. Şubelerimizin kredi kartı müşterileri için puan kullanım süresi 12.12.2017 saat 23:00’te sona erecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Happiness teşekkürler, ekledim.

BİR YORUM YAZ