Maximum market kampanyasında bu hafta sonu 9-11 Şubat 2018

  • 09 Şubat 2018
Maximum market kampanyasında bu hafta sonu 9-11 Şubat 2018

Maximum kredi kartı sahiplerine özel market kampanyasında bu hafta sonu 9-11 Şubat 2018 tarihleri arasında farklı günlerde yapılacak 100 TL ve üzeri 2 adet harcamada 15 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız.

Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

 Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 16 Şubat 2018 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 26 Şubat 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kış saati uygulaması nedeniyle K.K.T.C. Şubelerimizin kredi kartı müşterileri için puan kullanım süresi 26.02.2018 saat 23:00’te sona erecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    merhabalar üye marketler arasında bim varmıdır?

  2. puancı genc dedi ki:

    bim işbankası maximum üyesi degildir

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.