Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum mobil nfc ödeme kampanyasından üzücü haber Temmuz 2022

 • 04 Temmuz 2022
Maximum mobil nfc ödeme kampanyasından üzücü haber Temmuz 2022

En sevdiğim nfc mobil ödeme kampanyası maalesef bu ay üzdü. Maximum kart mobil ödeme kampanyasında 1-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında yapacağınız 150 TL ve üzeri işlemlerde artık %3 puan verilecek. %10 ile başladığımız geçen aylarda %5 olarak devam eden kampanya %3 olarak değiştirilmiş. Artık world kartla farkı kalmadı.

Mobil ödeme kampanyasına maximum mobil uygulamasından katılabilirsiniz. Bu ay 100 TL maxi puan hediye edilecek.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,

Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 05 Ağustos 2022 tarihinde son kullanılan kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Eylül 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek koşullar: Temassız özellikli İş Bankası kartları ile gerçekleştirilen temassız ödeme işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Mobil ödeme işlemleri temassız özellikli olsun veya olmasın bireysel özellikli tüm İş Bankası kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar ile Maximum Mobil uygulaması üzerinden şifre tuşlamaya gerek olmaksızın temassız olarak yapılabilmektedir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Mustafa dedi ki:

  world karttan farkı kalmadı derken ? world de böyle bir kampanya yok ki ?

  1. Nesrin Özkaya dedi ki:

   Bu ay başlamadı önceki aylar %2 veriyordu.

   1. Mustafa dedi ki:

    world eko var bende aidatsız, birkaç aydır yoktu öyle bir kampanya ?

BİR YORUM YAZ