Maximum mobil ödeme kampanyası 50 TL hediye 1-30 Haziran 2018

 • 01 Haziran 2018
Maximum mobil ödeme kampanyası 50 TL hediye 1-30 Haziran 2018

Maximum kredi kartı sahipleri mobil ödeme kampanyası kapsamında bu ay ​1-30 Haziran 2018 tarihleri arasında 30 TL ve üzeri her harcamada 5 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanyaya maximum mobil üzerinden katılabilirsiniz.

Mobil ödeme yalnızca NFC uyumlu Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilmektedir. Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda, Maximum Mobil üzerinden mobil ödeme işlemlerinin aktifleştirilebilmesi için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının takip edilmesi gerekmektedir.

 

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.
Kazandığınız MaxiPuan’larınız 6 Temmuz 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 16 Temmuz 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Hasanali dedi ki:

  Değerli AYr ış bankasının mobil ödemesi ile paramız ödemesi aynı mi.Değilse aradaki fark nedir.Açiklayabilir misiniz acaba.

 2. AY dedi ki:

  sn Hasanali anladığım kadarıyla mobil ödeme ile temassız ödeme arasındaki farkı sormaktasınız… çok basit anlatım tarzıyla…. mobil ödeme cep telefonunda nfc uygulaması çalışıp kartınızın bilgileri ile cep telefonu ödemesi yapmak… temassız ödeme ise kredi kartınızın temassız özelliğini kullanarak şu an 2018 yılı itibarı ile maximum 90 tllik alışverişi kart şifresi kullanmadan yapabilmeniz… daha ayrıntılı bilgiye ihtiyacınız varsa youtube arama motorundan temassız ödeme yada mobil ödeme yi arayarak detaya ulaşabilirsiniz… saygılarla….

 3. Hasanali dedi ki:

  Sayın AY yanlış yazmisim is bankasi mobil odeme ıle parakod odeme arasındaki farkı veya benzerliği sordum.Temassiz ödemeyi biliyorum.Onu sirmuyirum

 4. AY dedi ki:

  sn Hasanali belki bu isinize yarayabilir siriuspirlanta.com/bilgi/parakod-nedir-nasil-kullanilir/

 5. AY dedi ki:

  nesrin hnm eklerseniz maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=market-alisverislerinizde-15-tl-maxipuan&IdCampaign=MjM1Ng==-ISB

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY emeğine sağlık kampanyalar yayınlandı.

 7. Hasanali dedi ki:

  Sayın AY çok teşekkür ederim ilginiz ve yardiminiz için.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.