Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum mobil ödeme kampanyası her 75’e 10 TL hediye 26-30 Eylül 2020

  • 26 Eylül 2020
Maximum mobil ödeme kampanyası her 75’e 10 TL hediye 26-30 Eylül 2020

Maximum kredi kartı sahipleri mobil ödeme kampanyası kapsamında cep telefonları ile yapacakları 75 TL ve üzeri her ödemede 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 26-30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, temassız özellikli İş Bankası kartları ile yapılan temassız ödeme işlemleri, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, kampanya tarihleri arasında İş Bankası kartları ile Maximum Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek her 75 TL ve üzeri mobil ödeme işleminde 10 TL, toplamda ise azami 50 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Temassız özellikli İş Bankası kartları ile gerçekleştirilen temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Mobil ödeme işlemleri temassız özellikli olsun veya olmasın bireysel özellikli tüm İş Bankası kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar ile Maximum Mobil uygulaması üzerinden şifre tuşlamaya gerek olmaksızın temassız olarak yapılabilmektedir. Kampanya kapsamında aynı gün içerisinde gerçekleştirilen 75 TL ve üzeri tutardaki mobil ödeme işlemleri farklı işyerlerinde yapılması durumunda değerlendirmeye alınacaktır. Aynı gün içerisinde aynı işyerinden 75 TL ve üzeri tutarda birden fazla mobil ödeme işlemi yapılması durumunda yalnızca bir tanesi kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 6 Ekim 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 16 Ekim 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ