Maximum mobil uygulama 1 sinema bileti alana 1 bedava kampanyası

  • 09 Mart 2017
Maximum mobil uygulama 1 sinema bileti alana 1 bedava kampanyası

Maximum kredi kartı sahipleri mobil uygulama üzerinden 1 adet cinemaximum sinema bileti alana 1 bilet bedava kampanyasını duyurdu. Kampanya 6-12 Mart 2017 tarihine kadar sürecektir.

Kampanya Ayrıntınları

1- Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulaması üzerinden ‘’KATIL’’ın tıklanması gerekmektedir.
2- Kampanya, Maximum Mobil uygulamasından 6 – 12 Mart 2017 tarihleri arasında Maximum özellikli kredi kartlarıyla yapılacak ilk Cinemaximum bileti alımda geçerlidir.
3- Hediye PNR numarası işlemin gerçekleştiği günü izleyen 5. işgününün akşamına kadar yüklenecek ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
4- Cinemaximum sinema bilet alımlarında Mars Cinema Group tarafından Mars Cinema Club Üyeleri haricinde her bir bilet için 1,50 TL hizmet bedeli alınmaktadır.
5- Yüklenecek elektronik sinema biletlerinin geçerlilik süresi yükleme tarihinden itibaren 60 gün olarak tanımlanacak olup, 60. günün sonunda kullanılmayan biletler müşterilerimizin kredi kartlarından silinecektir.
6- Kampanyadan yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ile faydalanılabilecektir.
7- Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Bankamatik Kartı, Ön Ödemeli Kart, Şirket Kredi Kartı, Bayi Kart ve Vadematik kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
8- Hediye bilet IMAX, IMAX 3D film gösterimlerinde de geçerli olup, VIP salon, 4DX ve D-BOX gösterimlerinde kullanılamamaktadır.
9- Kampanya müşteri bazında olup, her müşterimiz kampanyadan ilgili dönem içerisinde bir kez yararlanabilecek ve azami 1 adet bilet kazanabilecektir.
10- Hediye biletin kullanımı yalnızca Cinemaximum gişelerinden ve POS cihazı üzerinden yapılabilmekte olup, bilet alımı öncesinde gişe görevlisine kart üzerinde yüklü olan sinema bileti kodunun kullanılacağına dair bilgi verilmesi gerekmektedir.
11- Hediye sinema bileti sistem tarafından alışveriş işleminin yapıldığı kredi kartına yüklenmekte olup, müşteri numarası altında kayıtlı tüm kredi kartları ve Bankamatik Kartları ile kullanılabilmektedir.
12- Türkiye İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. AY dedi ki:

    Kampanya şimdilik 23.03.2017 tarihine kadar uzatılmış… bilginize

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.