Maximum mobil uygulaması 1 adet cinemaximum bilete 1 bedava Kasım 2017

 • 09 Kasım 2017
Maximum mobil uygulaması 1 adet cinemaximum bilete 1 bedava Kasım 2017

Maximum kredi kartı sahipleri maximum mobil uygulaması üzerinden alacakları 1 adet cinemaximum sinema bileti alımında 1 bilet hediye kazanacak. Kampanya 7 – 24 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 Katılmak için:
• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: www.maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: Kampanyadan yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard ve Ek Kartlar dahil) faydalanılabilecektir.
Kampanyaya dâhil olan işlemler: Maximum Mobil uygulamasından 7 – 24 Kasım 2017 tarihleri arasında Maximum özellikli kredi kartları ile yapılacak ilk Cinemaximum sinema bileti alımda geçerlidir.
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Kampanya kapsamındaki sinema bileti alımına Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Bankamatik Kartları, Ön Ödemeli Kart, Şirket Kredi Kartı, Bayi Kart ve Vadematik kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Kahramankentli dedi ki:

  Şimdi merak ettiğim Maximum kampanyalarından Ziraat Maximum kredi kart faydalanamıyor mu ?

 2. AY dedi ki:

  Sayın Maraşlı restoran, market,sinema, akaryakıt,mobil temassiz gibi harcamalar ziraatbankta yok. Ancak genel akaryakıt hepsiburada vb. kampanyalar dahil ancak biraz cimri (örnek isbanka 100 ziraatbankta 70 vb) ayrıntılı bilgiye maximum uygulama, maximum.com.tr ve ziraatmaximumdan ulaşabilirsiniz…

 3. Kahramankentli dedi ki:

  Bilgi için teşekkürler.

 4. AY dedi ki:

  :) görevimiz.. saygılarla ..

BİR YORUM YAZ