Maximum temassız kampanyası 25 TL hediye 7-24 Kasım 2017

  • 09 Kasım 2017
Maximum temassız kampanyası 25 TL hediye 7-24 Kasım 2017

Maximum kredi kartı sahipleri bu ay temassız yapacakları 5 adet 25 TL alışverişte 25 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanyada farklı gün şartı yoktur. Aynı iş yerinden 5 defa 25 TL ve üzeri çekim yapılabilir. Kampanya 7-24 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya maximum mobil uygulamasından katılabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: 

• İş Bankası Maximum özellikli temassız asıl ve ek kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Privia Kredi Kartı),
• Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil temassız ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 30 Kasım 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 9 Aralık 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Happiness dedi ki:

    Nesrin Hanım sinemaseverler için 2 adet kampanya 1. Kampanya

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Happiness, ekledim teşekkürler.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.