Kampanya ve İndirim Haberleri

Maxipara kart market kampanyası 18 – 31 Mayıs 2021

  • 19 Mayıs 2021
Maxipara kart market kampanyası 18 – 31 Mayıs 2021

Maxi para kart sahipleri maximum mobil uygulamasında bulunan market veya gördüm aldımdan yapacakları 150 TL ve üzeri her ödemede 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL kazanacak. Kampanyaya 18 – 31 Mayıs tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya yalnızca MaxiPara Kart’ı olan kişiler katılım sağlayabilir. MaxiPara Kart’a Maximum Mobil içerisinde yer alan Kartlarım – Kart İşlemlerim – İş Bankası Kartına Başvur – Ön Ödemeli Kart Başvurusu adımlarını izleyerek başvurabilirsiniz.
Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Maximum Mobil uygulamasını telefonunuza indirmek için tıklayın!
Kampanyaya dâhil olan kartlar: Tüm MaxiPara Kartlar
Kampanya Detayları: Kampanya kapsamında 18 Mayıs 00:01 ile 31 Mayıs 23:59 arasında MaxiPara Kart ile Maximum Mobil ana sayfasındaki Market Alışverişi ya da Gördüm-Aldım menülerinden verilen siparişler dahildir. Ürünleriniz size teslim edildikten sonra kartınıza yansıtılan tutar 150 TL ve üzerindeyse alışverişiniz kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya kapsamında MaxiPuan kazanabilmek için harcama işlemlerinin tek seferde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 100 TL’dir. Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünün iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: MaxiPara Altın Kart, Bankamatik Kartı, Ticari Kredi Kartı, Bireysel kredi kartları ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 03 Haziran 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 03 Temmuz 2021 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Yükleme anında MaxiPara Kart’ınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, Maxipuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ