Metro market maximum karta özel 30 TL hediye 1-14 Mart 2018

  • 01 Mart 2018
Metro market maximum karta özel 30 TL hediye 1-14 Mart 2018

Metro​ marketlerden maximum kredi kartınızla tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanya bu ay 1-14 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Maximum mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Ziraat Maximum Kart sahipleri yalnızca SMS göndererek kampanyaya katılabilir. SMS ile katılmak için METRO yazıp boşluk bırakılarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri ise 4757’ye göndermelidir.  Gönderilen SMS’ler GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
Kampanyaya dâhil olan işlemler:  İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonra 21 Mart 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 1 Nisan 2018’dir (bu tarih dâhil). Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.