Kampanya ve İndirim Haberleri

Mobil ödeme kampanyası ile 50 TL maxi puan hediye 15-31 Mart 2019

  Mobil ödeme kampanyası ile 50 TL maxi puan hediye 15-31 Mart 2019

  Maximum kredi kartı sahipleri telefonları üzerinden yapacakları mobil ödeme ile 50 TL ve üzeri her harcamada 5 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya farklı günlerde yapılacak harcamalarda ​​15-31 Mart 2019 tarihleri arasında maximum mobil üzerinden yapılacak katılımlarda geçerli olacaktır.

  Mobil ödeme yalnızca NFC uyumlu Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilmektedir. Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda, Maximum Mobil üzerinden mobil ödeme işlemlerinin aktifleştirilebilmesi için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının takip edilmesi gerekmektedir.

  Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.

  Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 5 Nisan 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 15 Nisan 2019 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Kampanyacı dedi ki:

   Maximum geç kaldı. Mart ayı yarı oldu.

  2. Anonim dedi ki:

   Mobil temassız ödeme nerelerde yapılabilmekte? Temassız kart ödemesi yapılabilen yerlerde mobil ödeme yapılabilir miyiz?

  BİR YORUM YAZ