N11.com maximum kart kampanyası 111 TL hediye 1-21 Haziran 2015

 • 01 Haziran 2015
N11.com maximum kart kampanyası 111 TL hediye 1-21 Haziran 2015

Maximum kredi kartı sahipleri n11.com üzerinden yapacakları alışverişlerde 111 TL maxi puan kazanacak. Kampanya kapsamında 1-21 Haziran 2015 tarihleri arasında 1000 TL ve üzeri tüm alışverişlerde vade farksız 9 taksit kolaylığı ile 111 TL değerinde maxi puan hediye edilecektir.

maximum
Kampanya Ayrıntıları
 • Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerimizin “N11” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan / yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Maximum.com.tr internet sitesinde ilgili kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
 • Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 111 TL MaxiPuan kazanabilir.
 • İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
 • Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 15 Temmuz 2015 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 16 Temmuz 2015 tarihinde geri alınacaktır.
 • Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır. Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “N11” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır. Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • BKM Express uygulamasında tanımlı Maximum özellikli kredi kartları kullanılarak gerçekleştirilen 1000 TL üzeri işlemlerde kampanyamıza dahil edilecektir.
 • İşbankası ve n11.com kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ