N11 maximum kart kampanyası 1-15 Kasım 2015

  • 01 Kasım 2015
N11 maximum kart kampanyası 1-15 Kasım 2015

Maximum kredi kartı ve N11.com işbirliği ile düzenlenen yeni hediye puan kampanyasında bu ay 1 – 15 Kasım 2015 tarihleri arasında yapacağınız 500 TL üzeri harcamalarda 25 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda 55 TL değerinde  maxi puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Yıl sonu yaklaşırken hediye puanların yükselmesini bekliyoruz ama giderek düşüyor. Tüketici olarak sabırlı olalım ve 100 TL hediyeleri bekleyelim.

Ücretsiz kampanya katılımı için aşağıdaki linke girerek KATIL butonunu kullanabilirsiniz.

http://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=n11.com+Kampanyası&IdCampaign=Nzg3-ISB
Kampanya Ayrıntıları

4. Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 8 Aralık 2015 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 9 Aralık 2015 tarihinde geri alınacaktır.
5. Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
6. Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
7. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
8. Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “N11” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
12. Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinde yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir
14. BKM Express uygulamasında tanımlı Maximum özellikli kredi kartları kullanılarak gerçekleştirilen alışverişler de kampanyamıza dahil edilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.