N11 maximum kart kampanyası 16-31 Mayıs 2018

  • 13 Mayıs 2018
N11 maximum kart kampanyası 16-31 Mayıs 2018

Online alışveriş sitesi N11.com Mayıs ayının ikinci kredi kartı kampanyasında 16 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında maximum kart sahiplerine özel 500 TL üzeri harcamalarda 30 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda 60 TL değerinde maxi puan hediye ediyor. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyadan en fazla ne kadar Maxi Puan kazanabilirim?
Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanyaya hangi kartlar dahil?
İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), ve Bankamatik kartları kampanyaya dahildir.

Kampanyaya hangi işlemler dahil değil?
Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Ziraat Maximum Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya hangi kategorilerden yapılan alışverişlerde geçerlidir?

Altın & Gümüş, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorileri hariç diğer tüm kategorilerden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.

Alışverişimi iptal veya iade edebilir miyim?
İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

Kazandığım MaxiPuan’ları nasıl kullanırım?
MaxiPuan’larınız 13 Haziran 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 13 Haziran 2018’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır

* n11.com ve İşbankası, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    maximum maluma veriyor mu daha önce deneyen oldu mu arkadaşlar hemen para kart çıkarayım :D

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.