Özdilek market maximum kart 35 TL hediye 2 Nisan – 13 Mayıs 2015

 • 03 Nisan 2015
Özdilek market maximum kart 35 TL hediye 2 Nisan – 13 Mayıs 2015

Özdilek marketlerde maximum kredi kartı sahiplerine özel kampanyada tek seferde farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri 4. peşin alışverişte 35 TL değerinde maxi puan hediye edilecektir. Kampanya 2 Nisan – 13 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Üstelik Maximum Kart’a özel tekstil ve giyim reyonlarında 8, elektronik reyonlarında 9 taksit kolaylığı sunulacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • Ziraat Maximum Kartlar kampanyamıza dahildir.
 • MaxiPuan kampanyamız 2 Nisan – 13 Mayıs 2015 tarihleri arasında Maximum özellikli POS cihazlarından yapacağınız peşin alışverişlerinizde geçerlidir.
 • Maximum Kart sahipleri Özdilek market reyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri dördüncü peşin alışverişte ilave 35 TL MaxiPuan kazanacaktır.
 • Kampanyamız kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan 1 kez yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla ilave 35 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
  Kampanyamızdan kazanılan MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenecektir ve ilave MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 04.06.2015’tir.
  Taksitli ve MaxiPuan kullanılarak yapacağınız alışverişleriniz MaxiPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Vadematik Kart, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart ve İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapacağınız alışverişleriniz kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişleriniz de kampanyamıza dahildir. Kampanyamızdan MaxiPuan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “OZDILEK” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için Ziraat Bankası sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “OZDILEK” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
  Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
 • Bankamatik Kartı ile yapacağınız kampanya katılımlarında SMS kaydı koşulu bulunmamaktadır.
  Aynı gün yapacağınız alışverişlerinizden sadece bir tanesi MaxiPuan kampanyasına dahildir.
  Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapacağınız alışverişler birleştirilememektedir.
 • Kampanyamızdan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuan’lar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz. Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuan’lar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuan’lar Maximiles ile kullanılmalıdır.
 • Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.
 • Kampanyamız süresince Özdilek tekstil ve giyim reyonlarında 8, elektronik reyonlarında 9 taksit fırsatı geçerlidir.
 • Ziraat Maximum Kartlar kampanyamıza dahildir. Vadematik Kart, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart ve İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan yapacağınız alışverişleriniz kampanyamıza dahil değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.