Kampanya ve İndirim Haberleri

Petrol Ofisi akaryakıt maximum kart kampanyası 16 Şubat – 31 Mart 2020

  • 16 Şubat 2020
Petrol Ofisi akaryakıt maximum kart kampanyası 16 Şubat – 31 Mart 2020

Maximum kredi kartı sahiplerine özel Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarında geçerli kampanya kapsamında 16 Şubat – 31 Mart 2020 tarihleri arasında farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4 adet harcamanızda 30 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Ödemenizi maximum mobil öde geç ile yaparak 40 TL kazanabilirsiniz.

Kazanılan puanları 7-20 Nisan 2020 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

• 29 Mayıs 2018 tarihinden önce tahsis edilmiş temassız özellikli Maximum kredi kartlar ile temassız öde-geç işlemi yapılabilmesi için bir defaya mahsus olmak üzere anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonunda Bankamıza ait temassız kart okuyuculu POS cihazlarında aktivasyon işlemi yapılması gerekmektedir. 29 Mayıs 2018 tarihinden sonra üretilmiş olan tüm temassız özellikli Maximum kredi kartları herhangi bir aktivasyon işlemi yapılmasına gerek olmaksızın temassız öde-geç işlemlerinde kullanılabilecektir. Temassız özellikli Maximum kartınız ile otogaz, benzin ve dizel yakıt alımı gerçekleştirebilirsiniz.

• Maximum Mobil Öde-Geç ile ödeme yapılabilmesi için yakıt alımından 1 gün önce Maximum Mobil’de yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulaması üzerinden plaka tanımının yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartlar ile Maximum Mobil Öde-Geç işlemi gerçekleştirilememektedir. Maximum Mobil Öde-Geç yalnızca benzin ve dizel yakıt alımlarında kullanılabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ