Petrol ofisi maximum kart kampanyası 40 TL hediye 16 Kasım – 31 Aralık

 • 16 Kasım 2016
Petrol ofisi maximum kart kampanyası 40 TL hediye 16 Kasım – 31 Aralık

Maximum kredi kartı sahipleri ÜYE Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 4 adet 100 TL ve üzeri alışverişte 40 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya kapsamında 16 Kasım – 31 Aralık  2016  tarihleri arasında kazanılacak maxi puanlar yine Petrol ofisi istasyonlarından kullanılabilecektir. Puanlar kampanya bittikten sonra Ocak ayının ilk haftası kartlara yüklenecektir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanyamızdan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarından ve Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 4 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyamız kapsamında alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır. Diğer banka pos cihazlarından yapılan alışverişler kampanyamıza dahil edilmeyecektir.
 • Kampanyamız süresince, kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerin “PO” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
 • Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
 • SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası banka sisteminde alışverişin gerçekleştirildiği kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
 • Kampanyamıza Ziraat Maximum Kartlar da dahildir, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “PO” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • İlave MaxiPuanlar kampanyamız bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kampanyamız kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 22 Ocak 2017 olup kullanılmayan MaxiPuanlar 23 Ocak 2017 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyamız kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla bir defa yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
 • Kampanyamız kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
 • Aynı gün yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyamıza dahildir.
 • Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
 • Kampanyamızdan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir.
 • Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
 • Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
 • Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
 • Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. hayret ettim şoktayım dedi ki:

  hayretler içerisindeyim pinti iş bank maximum kart için kampanya yapmış şoktayım

 2. Ali fidan dedi ki:

  Ben maxmum kart ile 400 tl yakit aldim. Puani extremde goremedim.

 3. nupel27 dedi ki:

  Nesrin hanim hepsiburadadan altin alimina puaan yuklenirmi

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Yanlış konuya yazmışsınız, hangi kartla hangi kampanyadan yüklenecek?

 5. Hüseyin Duran dedi ki:

  Bende yaklaşık 600 tl yakın tüketim. Şimdiye kadar henüz yükleme yapılmadı

 6. Erkan dedi ki:

  Puanlar yine yüklenmedi petrol ofisi kampanyası

 7. Erkan dedi ki:

  Yatıcak puanlar başka çare yok iş bankası çok sorunlu banka

 8. burak mersin dedi ki:

  4 veya 5 kere sorun yasadım bu bankayla. hep puan yüzünden. nasıl bir sistemleri varsa. bulaştık bir kere kurtulamıyoruz.

 9. Anonim dedi ki:

  Akaryakıt kampanyalarında sıkıntılar yaşıyoruz

 10. New Horizon's dedi ki:

  İŞbankası akaryakıt kampanyalarında hakkaten puanı yüklememek için elinden geleni yapıyor son günlede buna Yapı kredi ve teb de katıldı hele teb YILBAŞI kampanyasına mobilden katıldığım halde ”katılım yapmadığımı” söyliyerek daha puanım yüklenmedi sorun yaşıyorum, iyiki EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALMIŞIM buna rağmen hala direniyorlar…Puan konusunda , Garanti bonus ile Akbank en düzgün çalışanı aksama olmuyor genelde.

 11. burak mersin dedi ki:

  yılbaşı kampanyasından da kazanılan puanım yüklenmedi.. şaşırmadım yani. iş bankası bu.

 12. Anonim dedi ki:

  4 kez farklı günlerde 100 tl yakıt aldım ama 40 tl göremedim

 13. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Bankayı aramadınız mı? Maximum posu kullandıysanız sorun olmamalıydı. Bankayı arayın neden kazanamadığını öğrenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.