Sahibinden maximum kart kampanyası 1-31 Mart

  • 01 Mart 2016
Sahibinden maximum kart kampanyası 1-31 Mart

Maximum kredi kartı sahipleri online alışveriş devi sahibinden.com üzerinden GET ile yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL, 1000 TL üzerinde ise 50 TL değerinde maxi puan kazanacak. İş bankası fırsatla uygulaması ile kampanyaya katılarak ek 25 TL maxi puan kazanabilirsiniz. Kampanya 1-31 Mart 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

1. Kampanyamıza katılım talebinizi iletmek için;

• İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirilmiş Twitter hesabınız üzerinden #sahibindenfirsatla hashtag’i ile tweet gönderebilir,
• İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirilmiş Facebook hesabınızla FIRSATLA sekmesinde yer alan sahibinden.com kampanya görseli üzerinde yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayabilir,
• SAHIBINDEN yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızdan 4402’ye SMS gönderebilir,
• maximum.com.tr üzerindeki kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgileri girebilirsiniz.

2. FIRSATLA uygulaması ile kampanyamız katılabilmek için öncelikle Facebook ve / veya Twitter hesabınızı İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirmeniz gerekmektedir.
3. FIRSATLA kapsamında İş Bankası müşteri kaydınızı Facebook hesabınız ile eşleştirmek için, Twitter hesabınız ile eşleştirme yapmak için
4. Korumalı Twitter hesaplarından paylaşılan hashtag’ler tespit edilemediğinden Twitter üzerinden kampanyalara katılmak için hesabınızın gizli olmaması gerekmektedir.
5. FIRSATLA kapsamındaki katılım talepleri kampanya tarihleri arasında olmak koşulu ile alışveriş öncesinde ya da sonrasında gerçekleştirilebilir.
6. Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
7. İlave Maxipuanlar kampanyamızın sona ermesini takiben 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
8. Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 24 Nisan 2016 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 25 Nisan 2016 tarihinde geri alınacaktır.
9. Bankamatik, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
10. Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
11. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
12. Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyamıza dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için “SAHIBINDEN” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
13. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
14. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
15. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ