Sea life akvaryum bilet fiyatları şimdi %50 indirimli

  • 02 Ağustos 2015
Sea life akvaryum bilet fiyatları şimdi %50 indirimli

İstanbul’un ve Türkiye’nin en büyük akvaryumu Sea Life akvaryum Cinemaximum club kart sahiplerine özel %50 indirim fırsatı sunuyor. Avrupa’nın en geniş köpek balığı ailesine sahip akvaryumu olan Sea life için giriş bilet fiyatları cep yakıyor. Yetişkin için 41 TL, çocuk için 29.50 TL ve aile için 122 TL bilet fiyatı alınıyor. Aile paketinde anne baba ve 2 çocuk bulunuyor 20 TL avantaj mevcut. 3 yaş altı çocuklar için ücret alınmıyor.

Kampanyaya gelecek olursak Cinemaximum sinemalarından Mars Cinema Club kartınızla beraber herhangi bir tarihli sinema biletinizi Sea Life gişesinde göstererek %50 indirimli bilet alabiliyorsunuz. Kampanyanın en kötü noktası ise 1 kart ile yalnızca 1 adet indirimli bilet alabiliyorsunuz. Sinema bileti gösterilmesi zorunluluğu ise tamamen saçmalık.

İstanbul SEA Life akvaryumunu kesinlikle ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz, bilet fiyatı pahalı da olsa rüya gibi bir ortam. Çıktığınızda bilete verdiğiniz rakam kesinlikle hatırlamayacaksınız.

İstanbul’da ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yer mi arıyorsunuz? Forum İstanbul’da bulunan ve heyecan verici deniz koleksiyonlarına ev sahipliği yapan İstanbul SEA LIFE Akvaryum’u ziyaret edin. 83 metre uzunluğundaki mükemmel Okyanus Tüneli, 270 derecelik panoramik görünüme sahip Okyanus Odası, 47 adet sergi tankına sahip 21 konulu bölge ve 15.000’den fazla deniz canlısı ile bu akvaryum ailece eğlenmek için mükemmel bir durak! Ama biraz daha yaklaşmak istiyorsanız ıslanmanız gerekecek!

  • Avrupa’nın En Geniş Köpekbalığı Ailesinden çok etkileneceksiniz. Bowmouth, Bonnethead, Gri Yüzgeçli, Zebra, Kum Kaplanı gibi daha pek çok köpekbalığını üzerinizden görkemli bir şekilde yüzerken gördüğünüzde şaşıracaksınız.
  • Mükemmel Sualtı Okyanus Tüneli
  • 15.000’den fazla Deniz Canlısı
  • Dokunma Havuzu Deneyimi içerisinde bir yengeç tutun veya bir denizyıldızına dokunun
  • Gün içerisinde dalgıç ve besleme gösterilerimizi izleyin
  • Köpekbalıkları ile dalma deneyimini yaşayın

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.