Şok market maximum kart kampanyası 1 – 27 Kasım 2018

  • 31 Ekim 2018
Şok market maximum kart kampanyası 1 – 27 Kasım 2018

Maximum kredi kartı sahipleri Şok marketlerden farklı günlerde yapacakları 40 TL ve üzeri 4 adet harcamasında 15 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya bu ay 1 – 27 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya maximum mobil üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 04 Aralık 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 17 Aralık 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Aynı gün yapacağınız alışverişlerinizden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. osman dedi ki:

    işbankası kampanya yapmış ancak şok mağazasının internet sayfasını düşünememiş. sanalpos cihazından ödeme yaptım ve sonra emin olayım dedim. aradım ancak işbankası pos cihazı olması şartı varmış. zaten sistem şok mağazasının pos cihazından çekmeyecekte nereden çekecek ki. çok saçma bir kampanya olmuş.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.