Şok market maximum kart kampanyası 10 TL hediye 6 Nisan – 3 Mayıs

  • 06 Nisan 2016
Şok market maximum kart kampanyası 10 TL hediye 6 Nisan – 3 Mayıs

Maximum kredi kartı sahipleri Makro marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 40 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 6 Nisan – 3 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
1. Kampanyamız kapsamında, Maximum Kart sahipleri Şok Marketler’deki Maximum özellikli POS cihazlarından 06 Nisan – 03 Mayıs 2016 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 40 TL ve üzeri üçüncü peşin alışverişe ilave 10 TL MaxiPuan kazanacaklardır.
2. Kampanyamız Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen 40 TL ve üzeri tutardaki peşin işlemlerde geçerlidir.
3. Aynı gün yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyamız kapsamında değerlendirilecektir.
4. İlave MaxiPuan’lar kampanyamız bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde yüklenecektir ve son kullanım tarihi 22 Mayıs 2016’dır.
5. Kullanılmayan MaxiPuan’lar 23 Mayıs 2016 tarihinde geri alınacaktır.
6. Taksitli işlemler, Şirket Kredi Kartı, Vadematik, Maximum Aidatsız Kredi Kartları, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ile Maximum Fırsat ile yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7. Kampanyamız kart bazında değil müşteri bazındadır.
8. Bir müşterimiz en fazla 10 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
9. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir ve Bankamatik Kartı ile kazanılan MaxiPuan’lar da geri alınacaktır.
10.Bankamatik kartları için de SMS kaydı gerekmektedir.
11.Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerin “MARKET” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
12.Kampanyamıza Maximiles kartları da dahildir. Kampanyamız kapsamında kazanılan ilave MaxiPuan’lar, Maximil’ler ile birleştirilemeyecek, avans Maximil kapatmakta kullanılamayacaktır.
13.Kampanyamız kapsamında ilave MaxiPuan kazanılması için tüm alışverişlerin Maximum özellikli kredi kartları ile veya Bankamatik Kartı’yla yapılması gerekmektedir.
14.Ziraat Bankası Maximum özellikli kredi kartları kampanyamıza dahildir ve müşterilerimizin “MARKET” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
15.Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
16.Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
17.Alışveriş sonrası iptal veya iade edilen işlemler kampanyamız harcama hesaplamasına dahil edilmeyecektir.
18.Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ