Taksitle kira gelir vergisi Maximum kartla ödenir

  • 23 Mart 2016
Taksitle kira gelir vergisi Maximum kartla ödenir

Gelir verginizi zorlanmadan taksitle ödemek istiyorsanız ​İş Bankası Maximum kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Maximum Kartınızla internet şubesi veya gib.gov.tr üzerinden 250 TL ve üzeri kira gelir vergisi ödemelerinizi ücretsiz 3 taksitle ödeyebilirsiniz. Kampanya 10 Nisan tarihine kadar devam edecektir.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanyamız kapsamında 250 TL ve üzeri Kira Geliri Vergisi(GMSİ) ödemelerine 3 taksit fırsatı 21 Mart- 10 Nisan 2016 tarihleri arasında www.isbank.com.tr ‘de İnternet Şubemiz üzerinden veya www.gib.gov.tr’den yapılan ödemelerde geçerlidir.
  • Kampanyamıza katılım için 250 TL alt tutar limiti bulunmaktadır. Kira Gelirleri Vergisi, Gelirler İdaresi Başkanlığınca 2 taksit olarak tahsil edilmekte olup, Bankamızca taksitlendirme yapılabilmesi için vergi ödemesinin her bir taksitinin en az 250 TL olması gerekmektedir.
  • Taksit fırsatı sadece Kira Geliri vergi (GMSİ) ödemeleri için geçerlidir.
  • www.isbank.com.tr ‘de İnternet Şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde İş Bankası Maximum Kart sahibi müşterilerimize hem tek çekim hem de taksitli ödeme seçeneği sunulacaktır.
  • gib.gov.tr üzerinden Hazır Beyan Sistemi hayata geçirilmiş olup, beyannameler online olarak https://intvd.gib.gov.tr/hazirbeyan/ adresinden iletilebilirler.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ