Kampanya ve İndirim Haberleri

Total akaryakıt maximum kart kampanyası 16 Kasım – 31 Aralık 2019

  • 16 Kasım 2019
Total akaryakıt maximum kart kampanyası 16 Kasım – 31 Aralık 2019

2019 yıl sonu akaryakıt kampanyaları devam ediyor. Bankalara birbiri ile anlaşmışçasına akaryakıt kampanya tarihleri ve şartları birbirleri ile aynı tutmuş. Maximum kartla Total akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4 adet harcamanızda 40 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kazanılan puanlar sadece Total istasyonlarında kullanılabilecek.

Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden 16 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kazanılan puanlar 7-21 Ocak 2019 tarihleri arasında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları
• Tüm bireysel müşteriler kampanyaya SMS, www.maximum.xom.tr ve Maximum Mobil ile katılabilirler. Dört adet işlemi tamamlayanlar Maximum Mobil ile başvuruda 40 TL MaxiPuan, diğer kanallardan başvuruda ise 30 TL MaxiPuan kazanabilirler.
• Kampanyadan faydalanmaya başlamak için kampanya dönemi içerisinde asıl kart sahibinin; Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak kampanyaya katılması; SMS göndererek kampanyaya katılmak için TOTAL yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte İş Bankası sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahiplerinin 4402’ye, Maximum Programına dahil Ziraat Bankası Kredi Kartları sahiplerinin 4757’ye SMS göndermesi ya da Maximum.com.tr’den “Kampanyaya Katılın” butonu üzerinden açılan formu doldurup “Gönder”e tıklaması gerekmektedir.
• Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
• Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
• Her müşteri kampanyadan sadece bir kere faydalanabileceği için toplamda en fazla 40 TL MaxiPuan kazanma şansına sahip olacaktır.
• 40 TL MaxiPuan Kampanyası’nda MaxiPuan kullanımı ile yapılan harcamalar kampanya dışındadır.
• Aynı gün içerisinde yapılan 125 TL ve üzeri alışverişlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
• Kazanılan 30 ya da 40 TL değerindeki MaxiPuanlar, 7 Ocak 2020 tarihinde müşterilerin kartlarına yansıyacak ve 21 Ocak 2020 tarihine kadar Maximum üyesi TOTAL istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli olacaktır. Kullanılmayan MaxiPuanlar 22 Ocak 2020 tarihinde geri alınacaktır.
• Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
• Kampanyadan İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Maximum Programına dahil Ziraat Bankası Kredi Kartı sahipleri faydalanabilecektir. Maximum programına dahil Ziraat Bankası Kredi Kartları sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.maximum.com.tr adresinden, Maximum Mobil’den ve www.demirorenpetrol.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ