Total maximum kart kampanyası 25 TL hediye 16 Nisan – 31 Mayıs 2015

  • 16 Nisan 2015
Total maximum kart kampanyası 25 TL hediye 16 Nisan – 31 Mayıs 2015

Total akaryakıt istasyonlarından maximum kredi kartınızla tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL üzeri 4. alışverişte Totalde kullanmak üzere 25 TL değerinde maxi puan hediye edilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

2- Kampanyamız kapsamında alışverişler mutlaka İş Bankası Maximum POS cihazından yapılmalıdır.
3- Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “TOTAL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyamıza ait detay sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
4- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
5- SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası Bankamız sisteminde harcama yapacağınız kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
6- Kampanyamıza Ziraat Maximum Kartları da dahildir, Ziraat Maximum Kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “TOTAL” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
7- İlave MaxiPuanlar kampanyamızın bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenecektir. Puanların son kullanma tarihi 18 Haziran 2015’tir.
8- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 25 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
9- Kampanyamız kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece TOTAL istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
10- Aynı gün yapacağınız harcamalardan sadece bir tanesi kampanyamıza dahil edilecektir.
11- Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapacağınız alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
12- Kampanyamızdan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir.
13- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
14- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir.
15- Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
16- Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişler de kampanyamıza dahildir.
17- Kampanyamızdan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya İş Bankası Maximum Kart veya Ziraat Maximum Kart ile yapılması gerekmektedir.
18- Bankamatik Kartı ile kazanılan ilave MaxiPuanlar da geri alınacaktır. Bankamatik Kartı ile katılımlar için SMS gönderimine gerek bulunmamaktadır.
19- Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapacağınız alışverişleriniz birleştirilememektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    16 NİSAN 31 MAYIS TOTAL AKARYAKIT KAMPANYASINDAN İLK BENZİN ALIM TARİHİ 10.05.2015 OLUP ALMADAN ÖNCE TOTAL BOŞLUK KARTIN SON 6 HANESİ YAZILARAK 4402 YE SMS GÖNDERİLDİ. AKHİSAR MANİSA ÖZDEMİRLER AKARYAKITTAN İŞ BANKASI POS CİHAZI KULLANILARAK D5026203 TERMİNAL NO VE 231464009 İŞYERİ NUMARASI İLE 100 TL BENZİN ALINDI. ALINMADAN ÖNCE FİRMAYA KAMPANYAYA DAHİL MİSİNİZ DİYE SORULDU DAHİL OLDUKLARINI BELİRTTİLER. ALIMDAN SONRA TELEFONUMA MESAJ GELMEDİ. İKİNCİ ALIMIM İSE GÜZELBAHÇE DEDEOĞULLARI TOTAL İSTASYONUNDAN 25765801 TERMİNAL NUMARASI İLE 100 TL BENZİN ALDIM. ARKASINDAN TELEFONUMA 3 BENZİN ALIMI DAHA YAPMAM GEREKTİĞİ BİLDİRİLDİ. BU DURUMDA BİRİNCİ AKARYAKIT ALIMIM KURALLARA UYMAMA RAĞMEN NİYE SAYILMADI.SAYGILARIMLA

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.