Yemek sepeti maximum kart kampanyası 30 TL ödemede 15 TL indirim

 • 27 Eylül 2018
Yemek sepeti maximum kart kampanyası 30 TL ödemede 15 TL indirim

Maximum kredi kartı sahipleri Yemek sepeti üzerinden yapacakları 30 TL ve üzeri alışverişlerinde 15 TL indirim fırsatından yararlanacak. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. İndirim kodunuzu maximum mobil üzerinden alabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar , İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler, iptal ,iade işlemleri ,K.K.T.C siparişleri ve yemeksepeti cüzdan hesabına yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: Kampanya yemeksepeti.com’dan ve Yemeksepeti mobil uygulamasından , online ödeme seçeneği ile verilen siparişler için geçerlidir. Kampanya kapsamında alınan indirim kupon kodu ile www.yemeksepeti.com ‘dan ve Yemeksepeti mobil uygulamaları üzerinden , İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları veya İş Bankası Bankamatik Kartlarıyla, yapılan 30 TL ve üzeri online ödemeler de 15 TL indirim uygulanacaktır. Kampanya kapsamında 2.500 adet indirim kodu dağıtılacaktır. İndirim kuponu kodu yemeksepeti.com’da satın alma aşamasında “Kuponum Var” alanına girilerek, Yemeksepeti mobil uygulamaları üzerinde ise Kupon/Fırsat alanına girilerek kullanılabilir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyadan bir defa yararlanabilir ve azami 15 TL indirim kazanabilir. Kampanya kapsamındaki indirim kupon kodları 27 Eylül 2018 tarihi saat 23:59’a kadar kullanılabilir. İndirim kuponu kodu Joker indirimi ile birlikte kullanılamaz; ancak Yemeksepeti’ndeki diğer indirimlerle birleştirilebilir. İş Bankası ve Yemeksepeti firması kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. ÖZCAN BODUR dedi ki:

  BP BONUS KAMPANYASI VE MONEY BONUS KAMPANYASI VARRRRR

 2. Anonim dedi ki:

  Yakıt kampanyalarından malümatı olan yok mu gencler.

 3. YAVUZ YILMAZ dedi ki:

  1 Ekim’i bekliyoruz yakıt kampanyası için.

 4. Anonim dedi ki:

  maximum ve total yarın başlıyor

 5. Anonim dedi ki:

  Shell hangi banka ile anlaşacak?

 6. NEW HORİZONS dedi ki:

  BP DE BONUSUN 4 ADET 125TL YE 30TL KAMPANYASI OLACAK İSTASYONDAN ÖĞRENDİM…

 7. Anonim dedi ki:

  İnşallah kuveyt türkle anlaşır.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.