Kampanya ve İndirim Haberleri

Yemek sepeti maximum kart %30 puan hediye kampanyası

  • 28 Kasım 2019
Yemek sepeti maximum kart %30 puan hediye kampanyası

Maximum kredi kartı sahipleri Yemeksepeti üzerinden yapacakları 35 TL ve üzeri alışverişlerde %30 olmak üzere tek seferde 20 TL maxi puan kazanacak. Kampanya 28 Kasım 2019 tarihinde Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılacak katılımda geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari kredi kartları, Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler, iptal ,iade işlemleri ,K.K.T.C siparişleri, yemeksepeti cüzdan hesabına yapılan ödemeler ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal edilen işlemlerde MaxiPuan kazanımları da iptal edilecek olup , yeniden sipariş verildiğinde kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilecektir.

Ödül Kullanımı: Kampanya yemeksepeti.com, Yemeksepeti mobil uygulamasından online ödeme seçeneği ile ve Maximum Mobil’den verilen siparişler için geçerlidir. Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar 4 Aralık 2019 tarihinde en son alışveriş yaptığınız kartınıza yüklenecek olup , kullanılmayan MaxiPuanlar 24 Aralık tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Özcan dedi ki:

    Yemeksepeti iyice cimrileşmeye başladı. Şimdi %30 a düşmüş.

BİR YORUM YAZ