Money bonus kart 30 TL kırtasiye alışverişinde 10 TL anında indirim

  • 16 Eylül 2015
Money bonus kart 30 TL kırtasiye alışverişinde 10 TL anında indirim

Money bonus kredi kartı sahiplerine özel 2015 okul alışveriş kampanyasında kartınızla Migros, Tansaş, 5M Migros ve Macro center mağazalarından yapacağınız 30 TL ve üzeri kırtasiye ürün alışverişinizde anında 10 TL indirim fırsatı 30 Eylül 2015 tarihine kadar sizleri bekliyor.

Kırtasiye ürünlerin kapsamı okul çantası, defter, dosyalama ürünleri, kaplama ve yapıştırma ürünleri, kırtasiye kağıtları, pano ve tahtalar, yazı yazma araç ve aksesuarları ile sınırlıdır.

Kampanya Ayrıntıları

  • 17-30 Eylül 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş, Macrocenter mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Bonus kredi kartı ile tek seferde 30 TL ve üzerinde kırtasiye alışverişi yapılması halinde 10 TL anında indirim verilecektir.
  • Kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus ile yapılması gerekmektedir.
  • Her müşteri kampanya kapsamında maksimum 20 TL indirim kazanabilecektir.
  • İndirim teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa indirim tutarı 2 gün içerisinde Money Bonus’unuza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ