Money club card hedefi tuttur kampanyası

  • 01 Mart 2011
Money club card hedefi tuttur kampanyası

Money club card kazandırıyor.Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter ve Şok’ta hedefini tutturan, şimdi Shell’de de kazanıyor! Fişinizin altına bakın, puanlarınızı market ve akaryakıt alışverişlerinizde gülü güle kullanın!

1 – 31 Mart 2011 tarihleri arasında Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migros ve Sanal Market’te Money Club kart, Money Visa, Money özellikli Shell Club Smart Card’lar ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Kampanya’da kart sahiplerine Shell’de ve Money marketlerinde iki ayrı hedef verilecektir. Money market alışveriş hedefinin tutmasından itibaren 2 gün içinde hediye Money’ler karta yüklenip, 30 Nisan 2011 tarihine kadar kullanılabilecektir.
Kampanya harcama tutarına; alkollü ürünler, sigara, oparatör TL yükleme ürünleri, puan kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.
Money marketlerdeki kampanya hedefinin tamamının kasada Money Visa ile tanıtılıp, ödemeninde Money Visa ile yapılması durumunda 2 kat Money verilecektir.
Shell hedefini gerçekleştiren müşterilerin ödül puanları, Money market hedeflerini tutturmalarında itibaren 2 gün içinde karta yüklenecek olup, 30 Nisan 2011 tarihine kadar kullanılabilecektir. Shell hedefleri tüm Money üyesi Shell istasyonlarından yapılan akaryakıt ve Shell otogaz alımlarında geçerlidir. Shell hedefinde kazanılan extra puanlar, sadece Shell’de akaryakıt alımında kullanılabilecektir.
Ayrıntılı bilgi: www.moneyclubkart.com , www.shellsmart.com , Club Smart üyesi Shell istasyonları, Money martket mağazaları.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sultan coşkun dedi ki:

    6002 0802 0116 7427 nolu money club card sahibiyim
    hedef tutarımı öğrenmek istiyorum saygılar

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.