Kampanya ve İndirim Haberleri

Neo kart restoran kampanyası 18-31 Ocak 2020

  • 18 Ocak 2020
Neo kart restoran kampanyası 18-31 Ocak 2020

Akbank neo kredi kartı kampanyasında kafe ve restoranlardan yapacağınız 100 TL ve üzeri her harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL chip para kazanabilirsiniz. Kampanya 18-31 Ocak 2020 tarihleri arasında axess mobil uygulaması üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 17 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya kapsamında bireysel asıl Neo ile tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri kafe ve restoran harcamasına 10TL, toplamda 50 TL chip-para hediye edilecektir.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “ELLI” yazıp 4566’ya SMS göndermesi veya Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımlarda ise, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 50 TL chip-para kazanabilir.
Kampanyadan tüm bireysel asıl Neo kart sahipleri yararlanabilecektir. Neo Business ve Neo ek kartlar dahil değildir.
ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca 100 TL ve üzeri ilk işlem kampanyaya dahildir.
Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra 2 iş günü içinde Neo kartınıza yüklenecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ