Kampanya ve İndirim Haberleri

Paracard internet kampanyası 50 TL bonus hediye 1-30 Haziran 2019

 • 03 Haziran 2019
Paracard internet kampanyası 50 TL bonus hediye 1-30 Haziran 2019

Denizbank paracard sahiplerine özel internet alışveriş kampanyası kapsamında E-ticaret sitelerinden yapacağınız toplamda 500 TL harcamada 25 TL, 1000 TL üzeri harcamanızda 50 TL değerinde bonus hediye edilecektir. Kampanya 1-30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya deniz kartımda uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için, DenizBank sistemine kayıtlı telefon numaranızdan SANAL yazarak 3280’e sms göndermeniz veya DenizKartım uygulamasından kampanyaya katılımınız gerekmektedir.
Kampanyaya katılım hedef kitle bazlıdır. Sms, e-mail veya DenizKartım uygulamasından bildirim almayan müşterilerin yapacağı katılım ve harcamalar geçerli sayılmayacak olup, ödüle hak kazanılmayacaktır.
Kampanyaya katılım SMS’i gönderildikten veya DenizKartım uygulamasında katılımınız sonrası 1 Haziran’dan itibaren yapılan alışverişler geçerli olacaktır.
1-30 Haziran tarihleri arasında fatura ödemeleri, şans oyunları, kuyumcu harcamaları SGK ve vergi ödemeleri dışında internet üzerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya katılan kart sahipleri 30 Haziran gün sonuna kadar internet üzerinden, DenizBank Paracard ile toplamda yapacakları 500 TL’ye 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişleri için, 50 TL bonus kazanacaklardır.
Bir müşteri en fazla 50 TL ödül kazanabilecektir.
Ödül yüklemeleri 8 Temmuz’da yapılacak, kullanılmayan bonuslar 18 Temmuz’da geri alınacaktır.
Kampanyaya yalnızca internet üzerinden yapılan harcamalar dahildir.
Bonus POS zorunluluğu bulunmamaktadır. Bonus kullanarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır.
Ticari kartlar ve Kampüs Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kulüp, site, dernek, sosyal hizmetler adı altındaki kurumlara gerçekleşecek bağışlar ve harç/üyelik/aidat ödemeleri dahil değildir. E-para (Elektronik para kuruluşları üzerinde yapılan harcamalar, yüklemeler, ödemeler geçerli değildir). Alışveriş haricinde diğer bankaların kartlarına (Ön Ödemeli kart, Banka kartı ve Kredi kartına yapılan ödemeler, EFT işlemleri para, bakiye yüklemeleri geçerli değildir).
Kampanyaya yurtdışı harcamaları dahil değildir.
Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Başka kampanyalarla birleştirilemez.
DenizBank kampanyaları ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya dahil olan sektörlerdeki üye işyerlerinin MCC kodlarının herhangi bir sebeple belirtilen sektörlere ait olmaması nedeniyle “kampanyadan faydalanamama hallerinden” Bankamız sorumlu değildir.
Katılım SMS’i ilgili operatörün 1 SMS maliyetidir.
DenizBank A.Ş. MERSIS No: 0292008449600341
Her türlü bilgi için 0850 222 08 00

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. yildiranhan dedi ki:

  merhabalar, bu kampanya denizkartım uygulamasında görünmüyor.

 2. Hasanali dedi ki:

  Sayın yildiranhan kampanya denizkartim uygulaması para kart bölümünde mevcut ayrıca aynı bölümde para kart bayram kampanyası da mevcut.Saygilarla

 3. yildiranhan dedi ki:

  sayın Hasanali, cevap için teşekkürler fakat bende bu kampanya yok, sadece bayram kampanyası var…

 4. Hasanali dedi ki:

  Sayın yildiranhan o zaman şöyle deneyebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için, DenizBank sistemine kayıtlı telefon numaranızdan SANAL yazarak 3280’e sms gönderebilirsiniz.Size mutlaka olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır.Siz de ona göre hareket edebilirsiniz.(Bu arada çok az bir mesaj ücretiniz gidebilir.Onun için şimdiden üzgünüm) Saygılarımla

 5. Kerem Talha dedi ki:

  Bu kampanya kişiye özel. Bende de görünmüyor. Boşa mesaj atmayın derim. Zira denizbank bu gibi kampanyalarda cevap olarak kampanya kaydınız alındı şeklinde cevap gönderse dahi sms yahut maille önceden davet edilmeyen müşterilere asla bonus yüklemiyor.

 6. Kerem Talha dedi ki:

  Netekim kampanya şartlarında bu hususu ‘Kampanyaya katılım hedef kitle bazlıdır. Sms, e-mail veya DenizKartım uygulamasından bildirim almayan müşterilerin yapacağı katılım ve harcamalar geçerli sayılmayacak olup, ödüle hak kazanılmayacaktır.’ şeklinde ifade etmişler.

 7. yildiranhan dedi ki:

  ilgi için teşekkürler…

 8. yildiranhan dedi ki:

  bu arada denizbank bir önceki ay (mayıs 2019) yapmış olduğu paracard ile internet alışverişine 50 TL bonus kampanyasının kazanımlarını 10.06.2019 tarihinde yüklenecek görünmesine rağmen 14.06.2019 tarihi itibariyle hala yüklemedi.

  Denizbank 2019 yılı içerisindeki kampanyalarda ödül yükleme konusunda sürekli sıkıntı yaratıyor; ya eksik puan yüklüyor ya da yüklemiyor. Kayıt oluşturunca da sonuç alınamıyor, sürekli olarak “kontroller devam ediyor” şeklinde mesaj atıyor.

 9. AY dedi ki:

  sn Yildiranhan gönderizin altina tek şerhle imzamı atarim zar zorda olsa şikayetvar.com, müşteri hizmetleri, bankaya mail vb. yöntemlerle sonuç alınıyor.. yapmaniz gereken alışveriş kayıt ekran görüntusü, uygulama,mail,SMS vb puan kullanana kadar saklayıp silmemek ve ısrarla takip etmek… saygılarla

BİR YORUM YAZ