Hepsiburada paraf kart kampanyası 1-15 Ağustos 2017

  • 31 Temmuz 2017
Hepsiburada paraf kart kampanyası 1-15 Ağustos 2017

Paraf kredi kartı sahipleri Hepsiburada online alışveriş sitesinden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde %10 değerinde paraf para kazanacak. Kampanyadan toplamda 75 TL paraf para kazanabilirsiniz. Kampanya bu ay 1-15 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanyaya dahil üye işyerinden altın, kontör alımı kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri ilk işlemi ile bir defaya mahsus ParafPara kazanabilecektir.
Müşterinin Paraf, Parafly, sanal hangi kartıyla işlem yaparsa yapsın kampanya süresinde yapılan en yüksek tutarlı ilk işlemi dahil edilecektir.
ParafPara transferi ParafPara kullanımı sayılmayacaktır ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
Paraf,Parafly ve sanal kartlar yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, Business kartlar, ek kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Kazanılan ParafPara’lar kampanya kriterlerini sağlayan kartlara 22 Ağustos 2017 tarihinde yüklenecek olup ParafPara’ların son kullanım tarihi 05 Eylül 2017 ‘ tir. Kullanılmayan ParafPara’lar ise 06 Eylül 2017 tarihinde geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Abdul dedi ki:

    Altın alımında elektronik sayılıyor degilmi

  2. mehmet dedi ki:

    kampanya baslatılmadı

BİR YORUM YAZ