Paraf 0 faizli taksitli nakit avans kampanyası

 • 18 Mart 2013
Paraf 0 faizli taksitli nakit avans kampanyası

Paraf kredi kartı sahipleri nakit ihtiyaçları için 2013 Mart ayı süresince kartlarından faizsiz taksitli nakit avans çekiyor. Kampanyada 200 TL – 5.000 TL arasında %0 faizli taksitli nakit avans çekebilirsiniz.

Kampanya detayları

 1. Kampanya 1-31 Mart 2013 tarih aralığında geçerli olacaktır.
 2. Kampanya süresince 6,12 ve 18 ay vade seçenekleri geçerli olacaktır.
 3. Taksitli Nakit Avans kampanyası tek seferde çekilecek asgari 200 TL ile azami 5.000 TL tutarındaki işlemler için geçerli olacaktır.
 4. Kampanya süresince bir müşteri maksimum 5.000 TL Taksitli Nakit Avans işlemi gerçekleştirebilecektir.
 5. 31 Mart 2013 tarihine kadar 6 taksit için SIFIR faiz, 12 ve 18 taksit için % 0,69 faiz oranı uygulanacak olup, Taksitli Nakit Avans işleminden %3 + 3 TL nakit çekim ücreti alınacaktır.
 6. Taksitli Nakit Avans işlemi yapan kartın ilk ekstresinde işleme ait ücret ve söz konusu ücrete ilişkin vergi yer alacaktır. Taksitli Nakit Avans işlemlerine ait ilk taksit tutarı ise ücretin yansıdığı ekstreyi takip eden ekstrede görünecektir.
 7. Taksitli Nakit Avans’ ı Halkbank Şubeleri, ATM, İnternet Şubesi ve 444 0 400 Halkbank Dialog kanalları üzerinden kullanılabilirsiniz.
 8. ATM’den Taksitli Nakit Avans çekim işlemlerinde işlem tutarı, ATM günlük para çekme limiti ile sınırlıdır.
 9. Kullanılabilir Nakit Avans limitiniz kadar Taksitli Nakit Avans işlemi yapabilirsiniz.
 10. Taksitli Nakit Avans’ tan faydalanacak müşterilerin bireysel olması ve işlem tarihi itibari ile kartın nakit avans işlemlerini gerçekleştirebiliyor olması gerekir.
 11. İşlemin iptali söz konusu olmayıp, erken kapama yapılabilecektir.
 12. Erken Kapama işlem talebi, işlem tarihinden bir işgünü sonra sadece Şubelerimize iletilebilir ve sadece Şubeler tarafından gerçekleştirilebilir.
 13. Erken Kapama iptal işlemi, Erken Kapama yapılan gün Şubelerimiz aracılığı ile yapılabilecektir.
 14. Taksitli Nakit Avans uygulamasından yararlanan müşterilerimiz, uygulama süresince hesap kesim tarihlerini değiştirmemelidirler.
 15. Taksitli Nakit Avans işlemi taksit tutarı, son ödeme tarihine kadar ödenmediği veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı durumda, taksit tutarının kalan anapara bakiyesine günlük mevcut nakit avans faizi işler.
 16. Ticari kredi kartları, uygulama kapsamı dışındadır.
 17. TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kendi kriterleri çerçevesinde bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine engelleme getirebilir. Nakit çekme özelliği engellenmiş kartlar, Taksitli Nakit Avans kullanamayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.