Paraf anneler günü 40 TL hediye kampanyası 1-10 Mayıs 2015

 • 30 Nisan 2015
Paraf anneler günü 40 TL hediye kampanyası 1-10 Mayıs 2015

Paraf kredi kartından 2015 anneler gününe özel muhteşem bir kampanya haberi geldi. Paraf ve parafly ile 1-10 Mayıs 2015 tarihleri arasında tekstil (giyim, ayakkabı, optik, saat), kuyum, beyaz eşya, elektronik ve çiçek sektörlerinden yapacağınız toplamda tek çekim ve taksitli 500 TL ve üzeri harcamada 40 TL değerinde paraf para hediye edilecektir.

Katılım için “HEDIYE” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e göndermelisiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
Müşteriler kampanyaya sadece kayıt oldukları kartları ile katılabilecek olup tüm harcamaların bu kart ile yapılması gerekmektedir.
Business kartlar, ek kartlar,sanal kartlar, Halkcardlar,ParafPara kullanarak yapılan işlemler,iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  kampanyada tüm işyerlerinden, veya paraf üyesi işyerlerinden ifadesi geçmemiş. tüm işyerlerinden yapacağımız alış veriş bu kampanyaya geçerlimidir?

 2. admin dedi ki:

  Efendim kampanya belirtilen kategorilerde tüm iş yerlerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

 3. Anonim dedi ki:

  Internet alışverişleri oluyor mu

 4. admin dedi ki:

  İnternet alışverişleri ile ilgili bilgi yok. Müşteri hizmetlerinden bilgi alan olursa lütfen burada paylaşsın.

 5. Anonim dedi ki:

  müşteri temsilcisi ile görüştüm. belirtilen kategorilerde internet alışverişleride geçerli oluyormuş. yalnız internet alış verişlerinde, kampanyaya katılınan asıl kredi kartları ile alış veriş yapmak gerekiyor. sanal kart geçersiz oluyormuş. birde 500 tl tek çekim zorumluluğuda yokmuş. örnek kampanyaya 1 mayısta katıldık. daha sonra 100 tl lik alış veriş yaptık. daha sonrada 400 tl alış veriş yaptık. diyelim. toplamda 10 mayısa kadar 500 tl ye ulaştığında 40 tl paraf para kazanılmış oluyor. güzel kampanya. paraf kartı 4-5 aydır kullanıyorum. 200 tl kadar paraf parasını kullandım. yaşasın paraf. aykut

 6. admin dedi ki:

  Aykut bey bilgi için teşekkür ederim.

 7. Anonim dedi ki:

  Site ana sayfasını açtığımda üzerinde paraf yazan resim çerçevesini eskisi gibi altında sayıları olsun.Defalarca yazdım.Sesimizi duyun gayrı.

 8. admin dedi ki:

  Efendim sayıların olması neyi değiştirecek anlamadım. Sayılar yerine simgeler mevcut ve bu şekilde kalacak. Görüşünüz için teşekkürler.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.