Paraf Aytemiz akaryakıt kampanyası 16 Ağustos-30 Eylül 2018

  • 16 Ağustos 2018
Paraf Aytemiz akaryakıt kampanyası 16 Ağustos-30 Eylül 2018

Paraf kredi kartı sahipleri Aytemiz akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 4 adet harcamada 40 TL değerinde paraf para kazanacak. Kampanya 16 Ağustos-30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılmak için AYTEMİZ yazıp 3404’e mesaj gönderilmelidir.

Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 10 Ekim 2018’e kadar Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve 40TL ParafPara kazanabilir.
İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
Paraf üyesi Aytemiz istasyonları, www.parafcard.com.tr > Program Ortakları sayfasından firma adı alanına AYTEMİZ yazılarak listelenebilmektedir.
Aytemiz Araçtan Öde ile yapılacak akaryakıt ve otogaz alışverişleri de kampanyaya dahildir.
Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.
10 Ekim 2018’e kadar kullanılmayan ParafPara’lar 11 Ekim 2018 tarihinde geri alınacaktır.
Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir. Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom dışındaki operatörlere ait numaralar ile SMS’le katılım sağlanamamaktadır.
Paraf, Parafly ve Parafree kampanyaya dahil olup, Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.
Kampanyaya kayıt olunan kartın kayıp, çalıntı veya diğer nedenlerle kapatılması durumunda, kapatılan kart aynı gün içinde yenilenmez ise kampanya kaydı iptal olmaktadır. Kampanya kaydı iptal olduktan sonra yapılan işlemler kampanyaya dahil olmayacaktır.
Kampanya kaydının herhangi bir nedenle iptal olması durumunda, kampanyaya yeniden katılım talebinin 0850 222 0 400 Dialog’a iletilmesi gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. M.ALİ dedi ki:

    Paraf kart sahibiyim, kampanyaya katilamazsiniz mesajı geliyor, şimdiye kadar her kampanyaya katildik ne oldu,ne değişti ki katilamazsiniz mesajı geliyor?

  2. emrah dedi ki:

    Aytemizden aldığım akaryakıtla daha düşük km gidiyorum, puanın bir anlamı kalmıor…

  3. Emre203 dedi ki:

    Bana da oyle geldi.ama eurodizel degil normal aliyorum

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.