Kampanya ve İndirim Haberleri

Paraf babalar günü hediye puan kampanyası 7-20 Haziran 2021

  • 07 Haziran 2021
Paraf babalar günü hediye puan kampanyası 7-20 Haziran 2021

Paraf kredi kartı sahiplerine özel babalar günü kampanyası kapsamında giyim, elektronik, optik ve saat sektörlerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri her 2. harcamada 20 TL olmak üzere toplamda 40 TL değerinde paraf para kazanacaksınız. Kampanyaya paraf mobil uygulamasından 20 Haziran 2021 tarihine kadar katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
7-20 Haziran 2021 tarihleri arasında giyim, elektronik, optik ve saat sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapılacak her ikinci 150 TL ve üzeri alışverişe 20 TL, toplamda 40 TL ParafPara verilecektir.
Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması gerekmektedir.
Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve en fazla 40TL ParafPara kazanabilir.
Aynı gün aynı iş yerinden yapılacak harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar, Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
Paraf Debit, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 5.07.2021 saat 21:59 olacaktır. Kullanılmayan ParafPara’lar 6.07.2021 tarihinde geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ