Paraf faizsiz ücretsiz 3 taksit kampanyası 2-30 Nisan 2018

  • 03 Nisan 2018
Paraf faizsiz ücretsiz 3 taksit kampanyası 2-30 Nisan 2018

Paraf 3 taksit kampanyası kapsamında 100 TL ve üzeri tek çekim harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz olarak 3 taksitle ödeyebilirsiniz. Kampanya bu ay 2-30 Nisan 2018 tarihleri arasında taksit yasağı olmayan sektörlerden yapılacak 10.000 TL’ye kadar harcamalarda geçerlidir.

Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi harcamaları kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce KOLAY yazıp 3404‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.
Bir kart ile katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Paraf ve Parafly kartlar, sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahildir. Business kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kredi kartından verilen düzenli ödeme talimatları, fatura ödemeleri ve kira-eğitim-aidat ödeme talimatları ve yapılandırılmış vergi borcu ödemeleri kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Sağlık sektörü bu kampanyaya dahilmi acaba

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.