Paraf günü kampanyası ile %5 indirim, +4 taksit, 2 ay erteleme veya 5 kat puan

 • 15 Ekim 2014
Paraf günü kampanyası ile %5 indirim, +4 taksit, 2 ay erteleme veya 5 kat puan

Paraf kredi kartı sahipleri her ay belirleyecekleri bir günde çok özel fırsatlardan yararlanıyor. Paraf günü kampanyasında yapacağınız alışverişlerde %5 indirim, +4 taksit, 2 ay erteleme veya 5 kat paraf puan kazanma fırsatlarından birinden yararlanabilirsiniz.

Paraf Günüm hizmetinden yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken, ISTE yazıp 3404’e SMS göndermek!

Kampanya Ayrıntıları

 • ISTE yazıp 3404’e SMS gönderen müşterilere taleplerinin alındığına ilişkin bilgilendirme SMS’i gönderilecek olup, taleplerinin tamamlanabilmesi için en kısa zamanda 444 0 400 Halkbank Dialog tarafından müşterilerle iletişime geçilecektir.
 • Bir müşteri sadece 1 gün belirleyebilecek olup, ayın 1’i ile 31’i arasındaki günlerinden biri seçilmelidir. Seçilen günün ayın 31’i olması durumunda, gün sayısı 31’den az olan aylarda ilgili ayın son günü esas alınacaktır.
 • Her ay Paraf Günüm olarak belirlenen günde yapılan harcamalar, uygulamaya dahil olunan kampanya kapsamında değerlendirilir.
 • Paraf Günüm uygulamasına dahil olan müşteriler, belirledikleri gün ve kampanya seçeneğini değiştirmek istediklerinde bu değişiklik taleplerini 444 0 400 Halkbank Dialog’dan verebilirler. Müşterinin Paraf Günüm değişikliği talebini ilettiği ay içerisinde uygulamadan yararlanması durumunda ilgili değişiklik, müşteri talebini izleyen bir sonraki ayda geçerli olacaktır.
 • Uygulamaya katılım SMS’i kart sahibinin Halkbank’ta kayıtlı olan cep telefonu numarasından gönderilmelidir. SMS ile iletilen kart numarası dışındaki kartlar ile yapılan işlemler de, aynı müşteriye ait olma koşulu ile uygulamaya dahildir
 • Uygulamaya katılım SMS’i ücretsiz olup; SMS’lerin Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
 • Katılım SMS’ i harcama yapmadan önce gönderilmelidir.
 • Paraf Günüm uygulaması gıda, restoran ve akaryakıt dışındaki Paraf üye işyerlerinde geçerlidir.
 • Kampanyaya kayıt yapılan kartın iptal edilmesi durumunda kampanyaya tekrar kayıt yaptırılması gerekmektedir.
 • Paraf Günüm Uygulamasına düzenli ödeme talimatları, vergi ödemeleri, sigorta ödemeleri ve Business kartlar ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • İNDİRİM uygulaması kapsamında seçilen özel gün içerisinde yapılan harcamalarda %5 indirim uygulanacak olup, seçilen özel günde maksimum 20 TL tutarında indirim kazanılabilir. İNDİRİM uygulaması başka bir indirim ödülü ile birleştirilemeyecek olup,uygulamanın farklı bir kampanya ile çakışması durumunda indirim tutarı daha büyük olan ödül karta yansıtılacaktır.
 • ARTI TAKSİT uygulaması ile seçilen özel gün içerisinde yapılan tüm taksitli alışverişlere artı 4 taksit uygulanacaktır. Yasa gereğince,artı taksit ödül eklenmiş şekilde maksimum taksit sayısı 9 taksit olarak sınırlandırılmış olup telekomünikasyon,kuyum,yemek,gıda ve akaryakıt sektörlerinde taksit uygulanmamaktadır..
 • ERTELEME uygulaması seçilmesi halinde yapılan alışverişler 2 ay ertelenecek olup, ertelenen ay sayısı maksimum 9 ay olarak sınırlandırılmıştır.
 • Erteleme ve taksit adetleri ayrı ayrı ve toplamda 9 ay ile sınırlandırılmıştır.
 • EKSTRA PARAFPARA uygulaması kapsamında, seçilen özel gün içerisinde yapılan harcamalardan 5 kat ParafPara kazanılacaktır. Kazanılabilecek maksimum ParafPara 20 TL’dir. Harcama Vaadi ve çeşitli kampanyalardan kazanılan ParafParalar kapsam dışıdır.
 • +4 Taksit veya 2 ay erteleme kampanyalarından birinin seçilmesi durumunda işlem gerçekleştirilen üye işyerinde +4 taksit veya 2 ay ertelemeden daha yüksek Artı Taksit veya Erteleme sunulması durumunda yüksek olan Artı Taksit/Erteleme seçeneğinden yararlanılacaktır .
 • Halkbank, Bireysel İnternet Şubesi ve parafcard.com.tr adreslerinde önceden ilan etmek sureti ile ödül miktar ve uygulama esaslarını her zaman için değiştirme yetkisine sahiptir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  yaklaşık 20 gün kadar önce müşteri hizmetlerinizi aradım talep formu oluşturdu.en yakın zamanda sizle iletişme geçeceğiz dendi ancak arayan olmadı.umarım bu iletimden sonra geri dönüş olur. izmir gaziemirde LCV ,DEFACTO vb.AVM ler de paraf sitenizde üye işyeri olarak gözüken bu v.b yerler taksit yapmıyor bonus.word kredi kartlarına taksit yapıyor ayrıca şu an aklıma gelen:
  Kipa Şok,Migros,Bim,A 101.Kibaroğlu Pehlivanoğlu v.b avmler üye işyeri statüsünde olmadığı için paraf para kullanımı ve taksitle alışveriş yapamıyorum.ayrıca paraf günümde 30 tl ye kadar indirim kazanma şansım vardı.kazanacağım paraf para 20 tl düştü ve üye işyerleri şartı kondu yukarıda yazdığım giyim ve gıda sektörünün devleri konumundaki avmlerden paraf kartımı kullanamıyorum garanti ve maximum kartlarının cazip kampanyalarına katılmak zorunda kalıyroum. kendi adıma söylüyorum alışveriş yapma şansım çok azaldı.paraf günümdeki geçmiş ekstra lar incelenirse ne demek istediğim anlaşılır İnanıyorumki benim gibi yüzbinlerce paraf kart mağduru vardır.bir örnek vermem gerekirse yılbaşı kampanyanız 5 tane 100 tl ve üzeri üye işyerlerinden 5.alışverişi yaptığımda 50 tl paraf puan veriyor sabit gelirli insanların memur işçi v.b kişilerin en az 500 tl üye işyerlerinden alışveriş yapması toplam gün içide 100 tl değil tek seferde 100 tl ve üzeri alışveriş yapılması çok zor gibi… maximum özellikli ziraatbank kredi kartım var akaryakıt hariç tüm sektörlerden gün içinde toplam 100 tl ve üzeri alışverişe 1o tl puan verdi faydalandım.bankalar arası rekabetin en üst seviyede yaşandığı ülkemizde.müşterilerinize verilmiş olan bu hakların dahada gelişmesini bırak aynı kalması sağlanamamıştır.müşteri istek ve memnuniyet odaklı bir çalışma tarzını benisemenizi cani gönülden dilerim.İvedilikle bahsetmiş olduğum sorunların çözülmesi dileğiyle En Güzel Günlerin Sizlerle Olması Dileğiyle Hoşçakalın… Cep:538 342 16 2x

 2. Gülşen dedi ki:

  Paraf kart kampanyaları hangi işyerlerinde geçerli bilemiyorum. Kasaya gittiğimde paraf kampanyaları burda geçersiz deniyor. İşyeri isimlerini nereden öğrenebiliriz.

 3. AY dedi ki:

  Gülşen Hnm üye iş yerlerini verdiğim linkten bulabilirsiniz, saygılarla…. https://www.parafcard.com.tr/Program_Ortaklari

 4. ercan dedi ki:

  parafın hiç bir cazibesi yok

 5. ercan dedi ki:

  parafın hiç bir cazibesi kalmadı baştan kartı satabilmek için bikaç kampanya yaptılar,şimdi başedemiyorlar.

 6. NURETTİN dedi ki:

  OTOMATİK ÖDEME TALİMATINA NEDEN PARA PUAN VERİLMİYOR.

 7. Anonim dedi ki:

  Hiç bir yerde paraf karta taksit uygulanmıyor hep tek çekim deniyor diğer kartları soruyorlar otomatik ödemeye paraf puan verilmiyor

 8. Aysel dedi ki:

  Arti taksit uygulamasi icin mesaj gonderdim 16 11 2018 icin herseferinde eksik girdiniz diyor oysa eksik degil dalga mi geciliyor yoksa sms yazimindan kar mi bekleniyor bilgi lutfen

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.