Paraf ile Bimeks, Teknosa ve Vatanda 150 TL hediye

  • 08 Haziran 2016
Paraf ile Bimeks, Teknosa ve Vatanda 150 TL hediye

Paraf ve Parafly kredi kartı sahiplerine özel yeni kampnayada Bimeks, Teknosa ve Vatan Bilgisayar mağazalarından yapacağınız 3000 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL değerinde paraf para kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Harcama öncesi kampanya katılımı için “KUPA” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.
Business kartlar, sanal kartlar, banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile ParafPara kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi sonrası bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
ParafPara kullanarak yapılan işlemler,iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Sanal POS tan yapılan işlemler dahildir.
Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 3.07.2016 23.59 olup kullanılmayan ParafParalar 04.07.2016 tarihinde geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ