Kampanya ve İndirim Haberleri

Paraf kart elektronik kampanyası 1-21 Mart 2021

 • 01 Mart 2021
Paraf kart elektronik kampanyası 1-21 Mart 2021

Paraf kredi kartından yeni elektronik kampanyası kapsamında tüm banka poslarından elektronik sektöründen yapacağınız 1000 TL ve üzeri ödemelerde 40 TL değerinde paraf para kazanacaksınız. Kampanyaya paraf mobilden 1-21 Mart 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.
Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 40 TL’dir.
Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
Paraf, Parafly, Parafree, Ek kartlar kampanyaya dahildir.
Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  bu bankalar çıldırmış olmalı, her ay bir önceki ayı aratıyor resmen.

 2. Anonim dedi ki:

  bencede iyice cimrileştiler.

 3. Anonim dedi ki:

  Puan ya da indirim artık aslanın midesinde eriyor; bir yandan artan fiyatlar bir yandan alım gücünün ayrıca düşmesi, şimdi de bankaların muslukları kısması… Yakında kampanyasız günlere dönecek gibiyiz.

 4. AbdllhY dedi ki:

  Vay be nereden nereye ; HSBC diye bir banka vardı her alışverişe ama her alışverişe %5 puan verirdi ayrıca bu puanları uçak&Varan/Ulusoy otobüs biletine çevirirken 4 ile çarpardık kaç kere seyahat ettim(k) sayısını unuttum…. Sonrasında 50 tlye 10 tller başladı, sonra 75e 10, 100 e 10, 125e 10 ve bir banka daha belirdi YKB ilk alışverişten sonraki alışveriş!!+%? diye eee diğer bankalar durur mu? hemen hepsi taklit etti… En yakın örneği İşbankası… daha geçen ay 4 tane market alışverişine bu ay 5 alışverişe çıkartmış… Mobil ödemeye 100 tlye 100 den 100 tl ve üstüne 2 tller başladı…1000 tl alışverişlere 200lerden 40a düşmüş artık hiç şaşırmıyorum ve yavaş yavaş küçülüyorum.. Önce İngbank Pegasus Kredi Kartımın SKT 11/20 idi bekledim banka arayıp ne olur kart verelim diye aramalarını… Aramadılar bile (harcamam hiçde az değildi)… Sonrasında Denizbank 134 tl kart ücreti yansımıştı 6 ay önce itiraz ettim 68 tl bonus yüklemesini 6 ay kapatmama sözüme verdiler, 6 ay doldu aradım kapatın diye , emin misin? son kararın mı diye sormadılar bile :) yani adamlar tok satıcı… Bende artık küçülmeye karar aldım aidat alanları sırasıyla kapatacağım f/p iyi değilse zaten Odeabankı çoktan kapatmıştım…Sarıkız aldım etinden faydalanalım diye 800 e çeyrek aldım 650ye kadar düştü…Neden anlattım bunları bilmiyorum ama artık cidden yoruldum ve yüzü astarını geçiyor son zamanlarda şahsi tavsiyem sizde küçülün saygılarla… (Bu arada Çekkazan ve Quampara uygulamalarına bir göz atın derim)

 5. Ultraslan dedi ki:

  Nereler elektronik sayılıyo acaba e ticaret olarak tecrübeyle sabit bilgisi olan varmı

 6. Bülent dedi ki:

  E ptt avm den sarıkız aldım sayaç İşlemedi.Bakalim provizyondan çıksın kontrol edelim.ilginç.Nesrin hanım eptt avm elektronik görünüyordu .acaba sektör değişikliği mi oldu?

BİR YORUM YAZ