Kampanya ve İndirim Haberleri

Paraf kart market kampanyası 40 TL hediye 11-31 Ağustos 2020

  • 11 Ağustos 2020
Paraf kart market kampanyası 40 TL hediye 11-31 Ağustos 2020

Paraf kredi kartı sahipleri market sektöründen yapacakları 125 TL ve üzeri her 2. ödemede 20 TL olmak üzere toplamda 40 TL değerinde paraf para kazanacak. Kampanyaya paraf mobilden 11-31 Ağustos 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

*Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması gerekmektedir.

*Kampanya müşteri bazlı olup, kampanyadan kazanabileceği toplam ParafPara tutarı 40 TL ile sınırlıdır.

*Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.

*Paraf, Parafly, Parafree, sanal kartlar, ek kartlar, sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, Paraf Debit, Paraf Business/Paraf Esnaf/Paraf Kobi (ticari kartlar), HalkCard, ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

*Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal veya iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

*Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.

*Market sektörü haricindeki iş yerlerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

*Kazanılan ParafPara’lar, kazanım sağlanan işlemin, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. aykut dedi ki:

    25 tl de paraf üye iş yerinden yapılırsa paraf üstünden yararlanılır. toplamda 500 tl ye 65 tl puan güzel kampanya.

  2. Mehmet güler dedi ki:

    Telefonumda paraf mobil kullanılamıyor. “Paraf mobil durduruldu” diyor ve kapanıyor. Ben nasıl üye olabilirim. Mesaj göndererek üye olunmuyormu?

  3. aykut dedi ki:

    paraf mobil uygulaması açılmadığına göre sanırım iphone 5 kullanıyorsunuz. 25 haziranda son güncellemeyi alalı paraf mobil bendede açılmıyor. daha halen güncelleme yapıp düzeltecekler. bu kampanyaya paraf mobil haricinde katılım yapılamıyor. başka bir telefona paraf mobil uygulamasını kurup katılmaktan başka şansınız yok.

BİR YORUM YAZ