Kampanya ve İndirim Haberleri

Paraf kredi kartı akaryakıt kampanyası 2-31 Ocak 2020

 • 04 Ocak 2020
Paraf kredi kartı akaryakıt kampanyası 2-31 Ocak 2020

Paraf kredi kartından 2020 yılının ilk akaryakıt kampanyası geldi. Paraf ile akaryakıt sektöründeki tüm istasyonlardaki poslardan yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. harcamada 40 TL değerinde paraf para kazanacaksınız. Kampanyaya paraf mobil uygulamasından 2-31 Ocak 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve kampanyaya katılım kanalına göre en fazla 40TL ParafPara kazanabilir.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılacak harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
 • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
 • Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar, Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
 • Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 07.02.2020’dir. Kullanılmayan ParafPara’lar 08.02.2020 tarihinde geri alınacaktır.
 • ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Kampanyaci dedi ki:

  29 günde 500 tl.lik akaryakıt nasıl alalim.

 2. OmerT dedi ki:

  Sn. Kampanyacı sigara içiyorsan 125 tl lik sigara al. Ben öyle yapıyorum. Aynı postan çektiği sürece alışverişin akaryakıt görünecek. Saygılar

 3. AY dedi ki:

  sn OmerT 28 yıl sigara içip 7 yıl önce bırakan biri olarak bende müsaadenizle size bir tavsiye vereyim sigarayı bırakın maddi ve manevi olarak bonusları kazanın :)

 4. OmerT dedi ki:

  Sn ay inanın çok istiyorum bırakmayı ara arada deniyorum. Ama bırakamadım. Size maşallah diyorum. İnşallah aynı iradeyi gösterebilirim.

 5. AY dedi ki:

  yaparsınız sn OmerT inanın ben asgari 3 paket içiyordum… destek alın… sigara bıraktırma, bazı ilaçlar Champix, Zyban gibi inanın bunu nasıl anlarsınız ama ben bu yaşıma kadar benden çok sigara içen görmemiştim… yani bu gurur duyulacak bir olay mı- yoksa utanılacak bir olay mı ? varın siz değerlendirin sonuç olarak ben bırakabildiysem sizde bırakabilirsiniz… saygılarla…AMİN …

 6. OmerT dedi ki:

  Sn AY tabiki gurur duymalısınız. İnşallah aynı iradeyi gösterebiliriz

 7. AY dedi ki:

  Amin insallah

 8. F.K. dedi ki:

  Benimde tiryaki oranım çok yüksekti ama 4 yıldır bende kullanmıyorum. Bende sayın AY gibi Champix ve Zyban ilaçlarını tavsiye ediyorum bırakmama çok büyük yardımı oldu.

 9. AY dedi ki:

  Tebrikler sn F.K. hadi sayıyı artıralım, sloganımız sigarayı bırak doğal olarak bonusları kap :)

BİR YORUM YAZ