Paraf kredi kartı ücretsiz faizsiz 3 taksit kampanyası

  • 01 Mayıs 2018
Paraf kredi kartı ücretsiz faizsiz 3 taksit kampanyası

Paraf kredi kartı sahipleri Mayıs ayında yapacakları 100 TL ve üzeri tek çekim alışverişlerini faizsiz ve ücretsiz olarak 3 taksitle ödeyebilecek. Kampanya 1-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Taksit yasaklı sektör alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Ayrıntıları

1-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında taksit yasağı olan sektörler dışındaki diğer sektörlerden yapılacak 100 TL ve 10.000 TL arasındaki peşin işlemler ücretsiz, faizsiz 3 taksite bölünecektir.
Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi harcamaları kampanyaya dahil değildir.
Kredi kartından verilen düzenli ödeme talimatları, fatura ödemeleri ve kira-eğitim-aidat ödeme talimatları ve vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce FIRSAT yazıp 3404‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.
Bir kart ile katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Paraf ve Parafly kartlar, Parafree, sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahildir. Business kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.